Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Dwa oblicza czarnej magii – spętanie miłosne czy czarne wesele?

Dwa oblicza czarnej magii – spętanie miłosne czy czarne wesele?

  Negatywne skutki czarnej magii

  Magia miłosna to sposób na samotność, nieodwzajemnione uczucia i kłopoty w związku. Wsparcie rytualisty ułatwia znalezienie partnera i zakończenie konfliktów sprawiając, że łatwiej jest sięgnąć po szczęście w miłości. Chociaż rytuały miłosne wydają się być niecodziennym rozwiązaniem, znane są od tysięcy lat towarzysząc człowiekowi na każdym etapie życia. Magiczne obrzędy dopasowane do konkretnego przypadku mogą przynieść spektakularne rezultaty, a czarna magia gwarantuje szybkie efekty. Jaki rytuał miłosny jest najlepszy? Sprawdź, jak działa magia miłosna w nieco mroczniejszym wydaniu!

  Spętanie miłosne, czyli jak przywiązać do siebie partnera

  Rytuał spętania to opcja dla każdego, kto kocha bez wzajemności. Czarna magia najlepiej sprawdza się, gdy pomiędzy dwoma osobami nie ma żadnej więzi emocjonalnej, dlatego faworyzuje nieodwzajemnione uczucia i relacje bez zobowiązań. W wyniku rytuału energia astralna zostaje ukształtowana w sposób umożliwiający stworzenie więzi. Podobnie jak w białej magii przekaz energetyczny zawierający pozytywne emocje dociera do wybranka wzbudzając jego zainteresowanie. Różnica polega na tym, że spętanie miłosne nie pozostawia wyboru – rytuał tworzy sztuczną nić porozumienia narzucając wskazanej osobie, co powinna czuć i robić.

  Czarne wesele - skuteczny rytuał miłosny
  Czarne wesele – skuteczny rytuał miłosny

  Nie bez powodu spętanie miłosne określane jest jako przywiązanie partnera. Wybranek zostaje pozbawiony wolnej woli, a decyzja o nawiązaniu kontaktu tak naprawdę nie należy do niego. Nie musi podążać za wskazówkami magii ani słuchać podszeptów serca, zamiast tego zostaje wciągnięty w proces budowania relacji nie mając na nic wpływu.

  Czy rytuał spętania to dobry wybór? Najsilniejszy rytuał to taki, który odpowiada naszej sytuacji. Czasem jest to rytuał na konkretną osobę czy rytuał egipski, innym razem spętanie albo czarne wesele. Czarna magia uważana jest za opcję ostatniej szansy, a rytuały miłosne z jej zakresu wykonywane są na specjalne zamówienie. Jeśli inne metody zawiodły, a my mamy świadomość tego, jakie są wady i zalety spętania, czarna magia jak najbardziej może spełnić nasze oczekiwania o powodzeniu w miłości.

  Czarne wesele – rytuał miłosny dla bratnich dusz

  Czarne wesele, czyli ślub astralny to specyficzny rytuał, dzięki któremu można zacieśnić więzi usuwając przy tym ewentualne przeszkody, które stały na drodze uczucia. Ten czarnomagiczny obrzęd doskonale sprawdza się, kiedy planujemy zmienić luźny związek w trwałą relację, można też traktować go jako remedium na romanse partnera.

  Czarne wesele oznacza połączenie na poziomie astralnym. Takie powiązanie dwóch wybranych osób jest praktycznie nierozerwalne i może rzutować na przyszłe wcielenia. Wynika to z faktu, że węzeł stworzony na nici astralnej zostanie tam na zawsze łącząc duszę i ciało. Co oznacza to dla osoby zamawiającej i jej ukochanego? Przede wszystkim potencjalne problemy z zakończeniem związku – odejście od partnera jest bardzo trudne, żeby nie powiedzieć, że niemożliwe.

  Ze względu na swoje właściwości ślub astralny wykorzystuje się głównie po to, aby zakończyć konflikty z poprzednich wcieleń lub zatrzymać przy sobie ukochaną osobę. Można też wykonać go, by wzmocnić więź z partnerem.

  Czy czarna magia jest bezpieczna?

  Magia miłosna ma niejedno oblicze. Standardem są rytuały takie jak rytuał miłosny na konkretną osobę i starożytny rytuał egipski. To one polecane są najczęściej ze względu na skuteczność działania i brak skutków ubocznych. Rytualista dobiera obrzęd do sytuacji życiowej osoby zamawiającej skupiając się na jej planach i intencjach wobec wybranka, a także przyczynach dotychczasowych niepowodzeń. Jeśli rozkład kart i analiza numerologiczna wykażą brak podatności na działania energetyczne albo nasze intencje nie są szczere, rytualista może odmówić przeprowadzenia obrzędu.

  Czarna magia jest całkowitym przeciwieństwem białej magii, a jej rezultaty są wynikiem działalności sił nieprzychylnych człowiekowi. Nieprzyjazne byty zapewniają wsparcie, które może zostać okupione pewnymi konsekwencjami, dlatego wybór rytuału należy starannie przemyśleć. Efekty spętania i czarnego wesela są trwałe i nie można ich cofnąć, co w przyszłości może stanowić problem. Gdy zechcemy zakończyć związek, silna więź bardzo to utrudni.

  Przyjmuje się, że magia miłosna w rękach doświadczonego rytualisty jest w pełni bezpieczna. Nawet czarnomagiczne rytuały miłosne nie muszą wiązać się z uciążliwymi skutkami ubocznymi. Zapobiega temu przeprowadzenie obrzędu bez obecności osoby zamawiającej. Niestety nie ma stuprocentowej gwarancji, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Konsekwencje podjętej decyzji mogą pojawić się po latach od wykonania uroku stopniowo ingerując w wymarzony związek. Charakterystycznym objawem jest zmiana nastawienia do samego partnera. To, co początkowo nas zachwycało, zaczyna drażnić. Dostrzegamy nienaturalność zachowania i wymuszone gesty, brakuje nam spontaniczności i szczerego uczucia. Prowadzi to do nieporozumień, które łatwo przekształcają się w poważne konflikty.

  Kliknij, aby ocenić
  [Ilosć ocen: 3 Ocena łączna: 4]

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *