Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Czy rytuały są bezpieczne, czyli rytuał miłosny bez tajemnic

Czy rytuały są bezpieczne, czyli rytuał miłosny bez tajemnic

  Negatywne skutki czarnej magii

  Problemy sercowe, trudności ze znalezieniem partnera, wpływ osoby trzeciej – jest wiele powodów, przez które decydujemy się na wsparcie wróżki. Każdy z nich jest tak samo ważny i godny uwagi, każdy może być ogromną przeszkodą w normalnym funkcjonowaniu. Jeśli samotność albo kłopoty w związku to twoja codzienność, magia miłosna może odmienić twój los. Praca z energią, jaką jest rytuał miłosny, ułatwia pokonanie barier pozwalając dotrzeć do wybranej osoby. To skuteczny sposób na szczęście w miłości i połączenie samotnych dotąd serc. Jakie są efekty rytuału? Jakie konsekwencje niesie ze sobą magia miłosna? Sprawdź, czy rytuał miłosny jest bezpieczny!

  Czym jest rytuał miłosny?

  Wróżki i ezoterycy, kapłani i szamani to oni byli łącznikiem pomiędzy tym, co nieuchwytne, a wolą człowieka. Pomagali uporać się ze stratą najbliższych, zapobiegali chorobom, zapewniali dobre plony i umożliwiali odnalezienie szczęścia w miłości. Współcześnie potencjał magii chętnie wykorzystujemy do walki z problemami sercowymi. Wróżki wspierają samotnych i tych, którzy są już w związkach, pokazują drogę i pozwalają zrozumieć, czego tak naprawdę oczekujemy od życia.

  Skuteczny rytuał miłosny
  Skuteczny rytuał miłosny

  Sam rytuał miłosny wydaje się być banalnie prosty, ale sekret tkwi w szczegółach, a tych jest naprawdę sporo. Już sam fakt, że działanie magii jest trudne do przewidzenia sprawia, iż praca z energią to nie przelewki. Wróżka niejako przejmuje odpowiedzialność za losy ludzi, którym pomaga, dlatego w pełni wykorzystuje swoje zdolności i doświadczenie, aby rytuał miłosny miał jak największe szanse powodzenia i przyniósł oczekiwane rezultaty. Reszta leży już w rękach losu oraz osób zaangażowanych w magiczny obrządek.

  Rytuał miłosny to działania energetyczne umożliwiające wykorzystanie potencjału, jaki posiada energia astralna. Ta siła sprawcza potrafi odmienić życie nadając mu całkowicie inny kierunek, ale aby energia mogła działać, musi zostać odpowiednio ukształtowana. Pomaga w tym wizyta u wróżki oraz stosowanie się do udzielonych przez nią wskazówek. Dzięki temu można wzmocnić działanie rytuału oraz ułatwić przepływ energii, która dociera do wybranej osoby w postaci pozytywnego przekazu: emocji, wspomnień. Dobre wibracje ułatwiają nawiązanie nici porozumienia, która jest pierwszym krokiem do więzi emocjonalnej.

  Biała magia kontra czarna magia

  Czarna i biała magia to dwie strony medalu. Pozornie podobne w rzeczywistości całkowicie się od siebie różnią. Podczas gdy biała magia czerpie energię od bytów przyjaznych człowiekowi, czarna magia jest mu nieprzychylna i nigdy nie działa na jego korzyść. Obie do osiągnięcia celu wykorzystują działania energetyczne, ale robią to na swój własny sposób. Tym, co je łączy, jest praca z energią, ale nawet ona ukierunkowana jest na innego rodzaju działanie. Zatem, które rytuały będą lepsze: te pochodzące z białej czy z czarnej magii?

  Niepodważalna zaleta białej magii to prawdziwość emocji, na których bazuje oraz więzi tworzone w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych. Nie ma tu żadnej sztuczności ani przymusu, są za to wskazówki, podszepty losu i wolna wola, tak aby podjęta decyzja wynikała prosto z serca wybranej przez ciebie osoby. To od niej będzie zależało, czy podda się wskazówkom i odnajdzie drogę do szczęścia. Sposób działania czarnej magii opiera się na zniewoleniu, osiągnięciu celu za wszelką cenę. Wytworzone więzi są nienaturalne i wymuszone, a emocje, które odczuwa twój partner mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Taka relacja przesiąknięta jest zła energią, która z czasem zbiera żniwa. Mogą to być konflikty czy problem z odejściem od partnera.

  Czy rytuał miłosny jest bezpieczny?

  Magia miłosna to silne, zaawansowane uroki, dzięki którym można wykorzystać potencjał, jaki posiada energia astralna. Moc sprawcza rytuału umożliwia odzyskanie utraconego partnera i odbudowanie łączących was niegdyś więzi, ale pozwala także na znalezienie odpowiedniego wybranka lub zwrócenie na siebie uwagi upatrzonej już osoby. Czy jednak rytuał miłosny na pewno jest bezpieczny? Czy można ustrzec się przed skutkami ubocznymi, jakie ze sobą niesie?

  Kwestia bezpieczeństwa zależy od rodzaju magii, z której korzystamy. Przyjazne byty białej magii nie chcą szkody człowieka, a ich wsparcie nie stanowi dla ciebie zagrożenia. Oczywiście, rytuał może nie pójść po twojej myśli albo w międzyczasie zmienisz zdanie. W takich przypadkach magia miłosna również nie stanowi problemu – naturalne więzi i prawdziwe emocje sprawiają, że rozwój zapoczątkowanej przez działania energetyczne relacji jest już tylko w waszych rękach. To od ciebie i twojego wybranka zależy, czy stworzycie trwały związek czy każde odejdzie w swoją stronę.

  Sytuacja wygląda inaczej, gdy zdecydowałeś się na czarnomagiczny obrządek, na przykład popularne spętanie miłosne albo czarne wesele. Taki rytuał miłosny bazuje na braku wolnej woli, a jego działanie wymusza określone reakcje i uczucia. Nie ma tu naturalności ani szczerości – jest jedynie gra pozorów i idealny związek, na który twój partner nie ma wpływu. Ograniczenie woli wybranka oraz sztuczność całej relacji to początek końca. Wybierając rytuał czarnej magii trzeba pamiętać, że jest ona nieprzychylna ludziom, a to co daje, odbierze w najmniej spodziewanym momencie. Czasem kończy się na rozpadzie związku lub niezgodzie omamionego partnera na rozstanie. W relacji może też pojawić się choroba, a nawet śmierć.

  Kliknij, aby ocenić
  [Ilosć ocen: 33 Ocena łączna: 5]