Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Spętanie miłosne – czarna magia na kłopoty sercowe

Spętanie miłosne – czarna magia na kłopoty sercowe

  Negatywne skutki czarnej magii

  Rytuały miłosne to znane od wieków magiczne obrzędy, które wciąż mają rzesze zwolenników. Praca rytualisty ma pomóc uporać się z problemami stającymi na drodze do szczęścia i zyskać uczucie, o którym marzymy. Stworzenie relacji często jest utrudnione przez nieśmiałość czy tryb życia, jednak dla magii nie jest to żadna przeszkoda. Spętanie miłosne rozwiązuje nawet te kłopoty, które wydają się być nie do pokonania. Na czym polega rytuał miłosny? Jak działa spętanie? Przekonaj się, czy czarna magia może rozwiązać twoje problemy.

  Magia miłosna, czyli sposób na udany związek

  Rytuały miłosne to uroki łączące samotnych i wskazujące drogę zagubionym. Pomagają zwrócić uwagę wybranej osoby, są receptą na nieodwzajemnione uczucia i narzędziem pozwalającym odbudować niegdysiejsze więzi. Wsparcie wróżki bądź wróżbity daje nadzieję na odmianę losu i odnalezienie odpowiedniego partnera pomimo przeciwności, jakie stawia przed nami życie.

  Możliwości jest całkiem sporo, bo magia miłosna z nie tylko rozwiązuje problemy różnego rodzaju, ale robi to na wiele sposobów. Białomagiczne rytuały miłosne (rytuał miłosny na konkretną osobę, rytuał egipski) pobudzają do działania wykorzystując do tego prawdziwe uczucia i emocje. Czarna magia natomiast jest w stanie stworzyć sztuczne więzi, które silnie wiążą ze sobą dwie osoby.

  Spętanie miłosne nie potrzebuje żadnych naturalnych więzi emocjonalnych – rytuał wytwarza nić porozumienia narzucając naszemu partnerowi, co ma czuć i jak powinien się zachowywać. To dlatego początkowo jesteśmy zachwyceni zyskaną uwagą, a z czasem zaczynamy dostrzegać nienaturalność takiej relacji. Wszystkie słowa, gesty i zachowania są wymuszone i nie są wynikiem szczerych pobudek. Czy związek stworzony przez czarnomagiczny rytuał miłosny ma sens? Rytualista wybiera najlepszy rytuał na podstawie naszych potrzeb i sytuacji życiowej. Czarna magia traktowana jest jako ostateczne rozwiązanie, ostatnia opcja, gdy inne metody zawiodą. Jeśli więc wydaje się, że nie ma nadziei na połączenie ze wskazaną osobą, rytuał spętania może być ostatnią deską ratunku.

  Spętanie miłosne
  Spętanie miłosne

  Spętanie miłosne – rytuał, który wiąże serca

  Rytuał miłosny dopasowany do potrzeb i oczekiwań może być najlepszym sposobem na znalezienie szczęścia w miłości i stworzenie trwałej relacji z wybraną osobą. Magia musi uwzględniać całokształt sytuacji, w jakiej się znajdujemy dlatego rytualista nie tylko przeprowadza szczerą rozmowę, ale także wykonuje rozkład kart i analizę numerologiczną. Dzięki temu, wie, który rytuał miłosny będzie dla nas najskuteczniejszy. My z kolei możemy dowiedzieć się, z czego wynikały dotychczasowe kłopoty z odnalezieniem partnera i z powodzeniem stawić czoła przeciwnościom losu.

  Spętanie miłosne wykorzystuje przekaz energetyczny, który dociera do wybranej osoby. Ezoteryk odpowiednio kształtuje energię astralną, a pozytywne wibracje wręcz zalewają naszego wybranka. Z tego powodu nie może wyrzucić nas z głowy – okupujemy jego myśli sprawiając, że chce nawiązać kontakt. W przypadku czarnej magii decyzja tak naprawdę nie należy do niego: z pomocą nieprzychylnych bytów energia wytwarza sztuczne więzi i zmusza do działania. Te mroczne siły umożliwiają przywiązanie partnera, ale nie robią tego za darmo. Aby uniknąć konsekwencji, rytualista zazwyczaj przeprowadza rytuał spętania bez udziału osoby zamawiającej. Mimo to skutki uboczne rytuału mogą pojawić się i po kilku latach niszcząc relację, o którą tak walczyliśmy.

  Skutki uboczne spętania – co warto wiedzieć?

  Czarna magia to zaawansowane rytuały miłosne wykonywane na specjalne życzenie. Spętanie miłosne czy czarne wesele, podobnie jak białomagiczne obrzędy, czerpią siły z energii astralnej, jednak sposób ich działania jest całkiem inny. Biała magia nie uznaje przymusu – pokazuje możliwości i daje wskazówki, ale wybór zawsze pozostawia człowiekowi. Rytuał spętania to przymus w najczystszej postaci – magia pozbawia wolnej woli i skłania do określonych zachowań nie pozostawiając wyboru.

  Takie igranie z uczuciami bywa jedynym rozwiązaniem, szczególnie gdy pomiędzy nami a ukochanym nie ma żadnej więzi emocjonalnej, na przykład, kiedy żywimy do kogoś nieodwzajemnione uczucie. Trzeba jednak mieć świadomość, że nieprzyjazne byty potrafią upomnieć się o swoje, a cena czarnej magii bywa wysoka. Chwilowe zauroczenie nagle zmienia się w płomienne uczucie, ukochana osoba nie widzi poza nami świata, chce nas poznawać i spędzać z nami czas. Na początku jesteśmy zachwyceni bliskością i uwagą, którą dostajemy. Niestety z biegiem czasu zaczynamy dostrzegać wymuszone zachowania i nieszczere gesty. Brakuje nam spontaniczności i prawdziwych emocji. To początek końca prowadzący do nieporozumień i kłótni, które stopniowo wyniszczają związek. Jeśli nie znajdziemy sposobu na porozumienie, relacja nie będzie miała szans na przetrwanie. W takiej sytuacji problemem może być również odejście od partnera. Albo on nie będzie pozwalał na zakończenie związku, albo sam nie będzie w stanie od nas odejść.

  Kliknij, aby ocenić
  [Ilosć ocen: 7 Ocena łączna: 3.6]